Традиційний щорічний конкурс в школі робототехніки Robot School!!

Тема: Транспорт майбутнього Вік учасників – від 4 до 16 років.

Строки проведення: до 14 грудня. Переможців чекають призи!

Історія конкурсу У одному місті в недалекому майбутньому вчений доктор Фантазія оголосив конкурс на винахід транспорту майбутнього. Дівчинка Мілі та хлопчик Лео вирішили здійснити свою мрію і створити літаючий човен "Надію", що використовував сонячну енергію. Але раптом, під час презентації їхнього винаходу, місто атакувала гігантська хвиля. Мілі та Лео швидко ввімкнули двигуни "Надії" і їхній літаючий човен врятував всіх людей й став героєм міста. Доктор Фантазія, вражений їхньою сміливістю та винаходом, присудив їм перше місце зі словами: "Ваш винахід - це не просто транспорт, але й символ надії, спасіння та перемоги!".

Тепер і Robot School запрошуємо вас вигадати "Транспорт майбутнього" та змінити світ своїми ідеями! Для участі у конкурсі діти мають:

★Придумати ідею: дитина має уявити і придумати яким повинен бути транспорт майбутнього. Це може бути що завгодно – від літаючих автомобілів до екологічних підводних човнів.

★Створити проект: використовуючи різноманітні матеріали, креслення та схеми, дитина повинна створити модель свого винаходу, малюнок, 3D модель чи комп’ютерну гру, що ілюструє її ідею.

★Зняти відео: Запишіть відео, де ваша дитина розповідає про свій проект і показує його. Це відмінна можливість розвинути навички публічних виступів та презентацій.

★Подати роботу: Принесіть свою конкурсну роботу у відділення школи «Robot School» у своєму місті та надішліть записане відео на Viber за номером адміністрації, або в месенджер на нашій сторінці Robot School - https://www.facebook.com/RobotSchoolUa Оцінювання конкурсних робіт буде проходити шляхом голосування всіх викладачів та адміністрації шкіл. Переможець призу глядацьких симпатій буде визначатися шляхом голосування на наших сторінках в Facebook та Instagram.