УВАГА
Конкурс “Робот-друг”
Одна з найбільших цінностей у світі — це дружба. Вона дає людині крила, допомагає їй стати сильнішою і благороднішою, багатшою душею і серцем.
(video) Багато знято фільмів про роботів та андроїдів. Цей фільм, «Мій Робот друг», і надихнув нас дізнатися у вас яким ви бачите свого робота-друга. Чи він буде піклуватися про вашу стареньку бабусю, чи гратися з собакою, чи майструвати дивовижні речі з вами. А може ви разом з ним підкорите нові планети та галактики!!! Тільки уявіть, тільки помрійте!!! І розкажіть нам вашу цікаву історію дружби з роботом.
(torch)До конкурсу приймаються ваші роботи-друзі у вигляді моделі, виготовленої з будь-яких матеріалів, креслення, схеми чи малюнку.
 Головне – донести ідею та розказати історію вашої дружби ! Крім винахідливості задуму оцінюватись будуть також технічна складність та естетичність роботи.

Для участі в конкурсі необхідно:
1. Придумати ідею свого робота-друга.
2. Зробити робота з будь-яких матеріалів, його креслення, схему або малюнок. Приймається навіть комп'ютерна гра на цю тематику.
 3. Записати відео, у якому ви розповідаєте про свого робота друга надіслати його на Viber або в месенджер на нашій сторінці Robot School https://www.facebook.com/RobotSchoolUa.
 4. Принести свого робота у «Robot School» для участі у виставці.
Оцінюватися роботи будуть шляхом голосування викладачів та адміністрації школи. Оцінюватися буде естетична, технологічна та креативна складова кожного робота окремо. Після підбиття підсумків переможці будуть нагороджені призами.
(trophy)Нагадуємо, що згідно традиції, у нас буде розіграний ще приз глядацьких симпатій - це буде голосування відео презентацій через нашу сторінку в соціальних мережах. Робот, який набере найбільше коментарів, лайків та смайликів під своїм відео - той і переможе в цій номінації.